Wasze opinie


kobieta nieguma
[2015-10-28]
bardzo serdecznie polecam wszystkim tym, którzy myślą, że joga to nie dla nich :) no bo joga jest dla każdego :) I jeśli jeszcze jej tajniki odkrywa przed nami Magda ... bardzo, bardzo polecam
Ala
[2015-10-17]
Moje odkrycie roku:-) źródło pozytywnej energii, rozwoju, troskliwej uwagi oraz mojego ulubionego ciętego humoru:-) Magda... bezkonkurencyjna. Jak dla mnie - idealnie wyważone połączenie tyrana z aniołem, który inspiruje do konfrontacji z własnymi słabościami..
Kinia
[2015-10-15]
Do Magdy trafiłam dobrych parę lat temu.Od tego momentu joga stała się bardzo ważnym elementem mojego każdego tygodnia.Dla mnie ten czas na zajęciach jest oderwaniem się od codzienności,połączeniem przyjemnego z pożytecznym (efekty pracy na zajęciach są odczuwalne natychmiast).Jestem mamą dwóch cudownych chłopców....i Oni też już doświadczyli jogi,ponieważ do dziewiątego miesiąca w obu ciążach regularnie spotykałam się z Magdą.Były to dla mnie bardzo ważne chwile,dużo się dowiedziałam o swoim ciele i dostalam wiele cennych rad.Czułam się wyjątkowo,ponieważ Magda i joga znajdywały "lekarstwo"na wszystkie doskwierające mi dolegliwości (co tydzień inne
Marzena Źródłowska
[2015-10-14]
Miejsce, które zmienia, dodaje energi, które otwiera. Polecam wszystkim, którzy szukają siebie, swojego miejsca i chcą dogadać się z własnym ciałem. Polecam całą sobą i z całego serca.
aszok
[2015-10-14]
Wymagająca i pełna uroku Magda - prowadząca zajęcia jogi . Poprawia moje zdrowie , wygląd i humor. No i .... uzależnia:)
Agatka
[2015-10-14]
Tu mozna znaleźć wszystko, co najważniejsze: dobrą energie, spokój, być tu i teraz. Genialne dla ciała, idealne dla ducha. Oddech od życia codziennego, relaks, rozwój i wyciszenie. Magda jest cudowna, profesjonalistka w każdym calu. Tu trzeba być!
Młoda
[2015-10-14]
Parę lat temu pierwsze zajęcia jogi z obawą czy podołam, dziś bez nich... nie ma takiej opcji. Praktyka daje mi wewnętrzny spokój, sprawność ciała, dzięki jodze poznałam własne ciało,pokonałam jego ograniczenia, uwierzyłam ,że można:) Dzięki Magda
Małgorzata
[2015-10-14]
Poza pracą nad ciałem zajęcia jogi pomagają w wyciszeniu i złapaniu dystansu do rzeczywistości. W pewnym momencie po prostu czujesz, co jest w życiu najważniejsze. A! No i fenomenalna prowadząca :)

Dodaj nową opinie:

Podpis: *
Treść opinii: *
Przepisz kod
z obrazka:


*

Copyright © 2009-2020 Joga w mieście